ייעוץ לחברות ואנשי עסקים

המשרד מלווה ומייעץ לחברות ואנשי עסקים.

הליווי המשפטי והעסקי שהמשרד מעניק מבוצע לאור עקרונות המשפט המונע(ס"ר) ומתוך כוונה לתת בידי הלקוח ייעוץ מקיף הן בבעיות השעה והן בראייה ותכנון לעתיד. משכך מטרת הליווי אינה רק לאתר ולהצביע על הסיכויים והסיכונים העתידיים אלא גם לדעת לתת להם פתרון חכם, יעיל ואפקטיבי.
 

כחלק בלתי נפרד מתפיסת המשפט המונע מעניק המשרד ליווי אישי לבכירים ואנשי עסקים. מטרת הליווי הינה להעניק בידי איש העסקים או המחזיק בתפקיד הבכיר ליווי וייעוץ אישיים ומידיים, בתחומי המשפט המונע ולצרכי העסק, במטרה לתת בידו כלי משמעותי ויתרון אמיתי.

משרדנו מציע מטריה של ליוויים המותאמת לכל צורך: הדרכה ראשונית, באחת מסדנאות הייעוץ למנהלים או באופן פרטני, באופן המותאם לתפקידו של המנהל, הכנה לקראת הסיכונים המשפטיים והאסטרטגיים הצפויים לעמוד בפניו, הקניית מיומנויות מתחום המשפט המונע, תורת המשחקים, חשיבה אסטרטגית, גישור ומשפט ועוד.

הליווי העסקי והמשפטי מבוצע על יסוד ניתוח מעמיק של מצבו וצרכיו הייחודיים של הלקוח מבלי לפנות ל"פתרונות סל" גנריים. אנו מאמינים כי הניתוח המקצועי, היחס האישי וארגז הכלים הייחודי שאנו מעמידים לטובת לקוחותינו נותנים בידם כלי רב-משמעות ויתרון אמיתי בחתירה למיקסום יכולותיהם.

הליווי האישי מעמיד לרשות המנהל, מעבר להדרכה הראשונית, ייעוץ מלווה הן להתמודדות עם מצבים קיימים או צפויים והן בעזרה בניתוח הסיטואציות הקיימות, וחשוב מכך - הצפויות והאפשריות, העומדות בפני המנהל.