אתיקה מקצועית של עורכי דין

אם יש לכם עניינים משפטיים לנהל, חשוב מאוד שלפני שתגשו למלאכת בחירת עורך הדין המתאים למשימה תכירו, לפחות במידה מסוימת, כללי אתיקה מקצועית של עורכי דין. הכרת הכללים תאפשר לכם לדעת מה נדרש מהעו"ד המייצג שלכם. כך תדעו מה טיב היחסים המקצועיים ביניכם ותחת אילו גבולות ותנאים הוא מחוייב לכם.

ראשית, חשוב שנבין - עורך דין רשאי לפעול אך ורק בכפוף למגבלות החוק. ישנה לפעמים ציפייה מלקוחות כי עורך הדין ישמש כשגריר אל מחוץ לגבולות החוק במסגרת חיסיון עורך דין-לקוח. עם זאת, במסגרת מגבלות אתיקה מקצועית של עורכי דין. נציגכם המשפטי אינו רשאי לפעול באופן לא חוקי והחיסיון ביניכם רלוונטי אך ורק לעבירות שנעשו בעבר.

משרד עו"ד אתיקה מקצועית של עורכי דין
חשוב שתבחרו משרד עורכי דין שיהיה מחויב לכללי אתיקה מקצועית של עורכי דין וישרת אתכם בנאמנות ובכפוף למגבלות החוק. אם אכן הוא מכבד את עצמו, במשרד עו"ד אתיקה מקצועית של עורכי דין צריכה להיות בראש סדר העדיפויות. צוות עורכי הדין המנוסה שלנו בר.א. גמליאל ושות' יקבל אתכם במשרדנו ויפעל בכל הנאמנות הנדרשת ללקוח. אנו רואים נאמנות זו כשורש ייעודנו המקצועי. אנו מחויבים אתית לסודיות מלאה, כך שתוכל לבטוח בנו בעיניים עצומות עם כל המידע שברשותך שיאפשר לאינטרס המשפטי שלך להתממש בצורה הטובה ביותר.

משרד עו"ד אתיקה של עורכי דין
טובת הלקוח היא עקרון יסוד שמהווה נר לרגלינו בר.א. גמליאל ושות', ואכן בכל משרד עו"ד אתיקה של עורכי דין מחייבת זאת. אנו נפעל תמיד בנאמנות לטובת הלקוח בלבד ומחויבים לפעול אך ורק בהסכמתו. חובתנו היא אך ורק ללקוח ולכבוד בית המשפט, בו אנו מחויבים להצהיר את האמת בלבד ללא כל הטעיה. אם במשרד עו"ד אתיקה של עורכי דין אינה חלק מהפעילות השוטפת, אין זו בעיה רק בגלל שנאמנותם לחוק ולכבוד בית המשפט מפוקפקת, אלא מכיוון שלא תהיה לכם כל ערובה שטובתכם היא בראש מעייניהם. לכן, ראוי שבמשרד עו"ד אתיקה מקצועית של עורכי דין תהיה חלק מההתנהלות השוטפת. אנו, בר.א. גמליאל ושות' נאמנים לעיקרון זה..

עו"ד אתיקה של עורכי דין
אתיקה מקצועית של עורכי דין מחייבת גם כל משרד עו"ד להתנהלות כספית תקינה. אנו נקבל אך ורק שכר טרחה כספי וננהל אותו בצורה שקופה ואחראית ואכן לכל עו"ד אתיקה של עורכי דין תחייב בהתנהלות כזו.

צור עמנו קשר עוד היום לייעוץ משפטי.