עו"ד ליטיגציה

כשאנו חושבים על עו"ד ליטיגציה היא האסוציאציה שבדרך כלל תעלה לנו לראש. בתרבות הפופולרית אנו מזהים את העבודה המשפטית עם ליטיגציה, היינו, ייצוג בבית המשפט על ידי עורך הדין הנואם בשצף מול השופט להגנתו של הלקוח. משרדנו ר.א. גמליאל ושות' רואה ברוח המשפט המונע ליטיגציה כמוצא אחרון. עם זאת, איננו חוששים בעת הצורך מהליכים מורכבים וקשים ולאורך השנים ניהלנו תיקים סבוכים ביותר. בכל משרד עו"ד ליטיגציה היא תפקיד יסודי שמהווה חלק קרדינלי מעבודת עורך הדין.

ליטיגציה

בעבודת עו"ד ליטיגציה מתקיימת במספר תחומים עיקריים:
● אזרחית - בהליכים אזרחיים כמו ירושה, לשון הרע, נזיקין וכו'.
● פלילית - בתחום הפלילי אשר משרדנו אינו עוסק בו.
● מסחרית - תחום חדש יחסית הקשור לעבירות בתחום ניירות ערך ושוק ההון.

במשרדנו מתנהלת במסגרת תפקידי העו"ד ליטיגציה אזרחית בעיקר. יש לנו ניסיון נרחב בתחומים אזרחיים כמו רשלנות רפואית, דיני עבודה, משפט חוזי ותחומים רבים אחרים. באין פתרון מונע אחר מחוץ לכותלי בית המשפט, ליטיגציה איכותית היא הכרחית.

עורך דין ליטיגציה
בעבודתו של עורך דין ליטיגציה היא תחום שיש לחדד וללמוד היטב, שכן הופעתו בבית המשפט ובניית טיעוניו מול השפוט היא שתכריע את גורל התיק הנדון. על הליטיגטור, היינו, עורך דין ליטיגציה, לחקור היטב ולהבין עמוקות את טענות הלקוח ויריבו, להתוות אסטרטגיה משפטית ולנסח באופן רהוט ומשכנע את צדקת לקוחו באופן בהיר.עו"ד רם א. גמליאל הנו מרצה ומעביר השתלמויות והדרכות רבות בתחום הליטיגציה כמו כתיבה ליטיגטורית, חקירת עדים, ההופעה בבית המשפט, בניית טיעונים משכנעת בתהליך הליטיגציה. במסגרת עבודתו העביר סדנאות מסוג זה בפרקליטות המדינה ובפורומים רבים נוספים. לכן יש למשרדנו את הידע והכלים הנדרשים לתת לכם את שירותי הליטיגציה הטובים ביותר שניתן לבקש.

משרד עו"ד ליטיגציה
בעבודתו של עו"ד ליטיגציה יכולה לכוון לפשרה או לפסק דין. כגישה אסטרטגית במשרדנו, אנו מכוונים לפשרה טובה עבור לקוחותנו שתחסוך לכם זמן וכסף רבים. עם זאת, נמשיך ונחתור במקביל לקראת פסק דין מיטבי מבלי שיהווה הדבר סתירה או יתנגש עם מאמצינו לפשרה. בכל עבודתנו כמשרד עו"ד ליטיגציה נתפסת בעינינו כמהלך רגיש שיש לנתחו היטב ולפעול בתוכו בזהירות כך שפעולה שנעשה היום, לא תפעל לרעת הלקוח בהמשך.

לשירותי ליטיגציה בנחישות ומקצועיות בלתי מתפשרת, צרו עמנו קשר לייעוץ או קבעו עמנו פגישה ונייצג אתכם נאמנה בכל נושא בו אתם זקוקים לשירות זה.