ייצוג נפגעי רשלנות

בישראל נפגעים מדי שנה אלפי אנשים כתוצאה מרשלנות רפואית. כשלים מקצועיים כגון אבחון שגוי, טעויות קריטיות במהלך ניתוחים שגרמו לנזק חמור, או הימנעות מהפניה לבדיקות רלוונטיות לאישה בהריון שכתוצאה ממנה הוחמצו מומים בילוד (הולדה בעוולה) הם רק חלק מהכשלים שעשוים להצדיק שכירת שירותי ייצוג נפגעי רשלנות. אנו בר.א. גמליאל ושות' בעלי ההכשרה והניסיון רב השנים בייצוג נפגעי רשלנות רפואית ונלווה אתכם בתהליך זיהוי המקרה והגשת התביעה במקרה הצורך. בכל הקשור לייצוג נפגעי רשלנות, אתם זקוקים למשפטן מומחה מלווה בייעוץ רפואי איכותי.

ייצוג נפגעי רשלנות רפואית
חשוב לציין, לא כל הליך רפואי שהסתיים בנזק למטופל ייחשב בהכרח לרשלנות. על מנת לדעת אם אתם זקוקים לייצוג נפגעי רשלנות רפואית, יש לקיים שלושה קריטריונים:
1. הוכחת מעשה או מחדל שהתרחש הנוגד את חובת הזהירות הרפואית.
2. הוכחת נזק גופני או נפשי שנגרם למטופל.
3. הוכחת יחס סיבתי בין המעשה או המחדל והנזק.

ר.א. גמליאל ילוו אתכם בכל שלבי הליך ייצוג נפגעי רשלנות:
● איסוף וניתוח החומרים הרפואיים הרלוונטיים.
● בחינת קיום רשלנות רפואית תוך התייעצות במומחים בעלי ניסיון במתן חוות דעת רפואיות ועדויות בבית משפט.
● עיבוד וניתוח החומר עד ניסוח חוות דעת רפואית מגובשת.
● ייצוג נפגעי רשלנות בתביעה שנגיש וניהולה עד לפסק דין או פשרה מספקת.

משרד עו"ד רשלנות בהריון
מנסיוננו כמשרד עו"ד רשלנות בהריון הנה מקרה הרשלנות השכיח ביותר שאנו נתקלים בו בייצוג נפגעי רשלנות. המקרה הנפוץ ביותר מכונה "הולדה בעוולה", כלומר, מקרה שבו מעקב הריון לא קפדני או השמטה של בדיקות קריטיות גרמה לצוות המטפל להחמיץ מומים מולדים כמו לקות קוגניטיבית או תסמונות גנטיות כמו תסמונת רט או דאון. במקרים אלו, בליווי משרד עו"ד רשלנות בהריון ניתנת להוכחה וחבות הצוות הרפואי תידרש.

משרד עו"ד רשלנות בניתוחים
אין ספק שזיהינו כמשרד עו"ד רשלנות בניתוחים כתחום מורכב ורחב ביותר. הוא חולש על כל תחומי הרפואה מקוסמטיקה ועד קרדיולוגיה ונוירולוגיה. בראש דרגות החומרה של מקרים הגוררים ייצוג נפגעי רשלנות נמצאים "אירועי בל יקרו", שמהווים בעיני החוק באופן מובהק רשלנות:
1. הושאר בגוף המטופל גוף זר שגרם לפגיעה או הצריך ניתוח נוסף.
2. נגרמה כוויה דרגה שנייה או שלישית.
3. ניתן סוג דם שגוי או מוצריו שגרם לפטירת המטופל.
4. נותח איבר שגוי.

בנוסף, אם לא ניתנה הסכמה מדעת לניתוח, אם לא ניתן לחולה כל המידע הדרוש להבנת השלכות הניתוח (בעיקר בניתוח אלקטיבי) ונגרם נזק, תוכלו להוכיח בסיוע משרד עו"ד רשלנות בניתוחים.