רשלנות בלידה והריון

מתוך כל תביעות הרשלנות הרפואית בישראל, רשלנות בלידה והריון מהווה את חלק הארי בהן, שכן מדובר באחד מההליכים הרפואיים השכיחים ביותר. תביעת רשלנות בלידה והריון תוגש בדרך כלל במקרים בהם מתגלים מומים מולדים או תסמונות גנטיות שונות שאמורות להתגלות במהלך מעקב ההריון (הולדה בעוולה). מתוך התפיסה שמעקב תקין של ההריון היה מזהה בעיה, בסיוע עו"ד רשלנות בלידה תקבל תגובה משפטית הולמת וניתן יהיה לדרוש את חבות הצוות הרפואי למצב. רשלנות בלידה והריון הוא נושא סבוך ולכן בבחירת משרד עו"ד רשלנות בלידה חייבת להיות תחום מומחיות שלהם.

משרד עו"ד רשלנות בלידה והריון
ר.א. גמליאל מתמחים בתחום הרשלנות הרפואית ונועצים באנשי מקצוע מתחום הרפואה לכל אורך תהליך תביעת רשלנות בלידה והריון. מלבד הולדה בעוולה, ישנם מקרים נוספים בהם בליווי משרד עו"ד רשלנות בלידה והריון ניתנת להוכחה.

● היעדר מענה של הצוות הרפואי לתלונות האישה על תסמינים שונים שיכלו לאותת על בעיה או הפניה לבדיקות לא מתאימות או לא לכל הבדיקות האפשריות הן עילות לתביעה.

● רופא מחוייב להפנות את הזוג לבדיקות שונות לפני הכניסה להריון. זאת על-מנת לבדוק את יכולתה של האישה להחזיק הריון וסיבוכים שונים שעלולים לעלות מצד שני בני הזוג. בעיות שיעלו כתוצאה ממחדלו של הרופא מביצוע הבדיקות יהוו בהוכחתו של משרד עו"ד רשלנות בלידה והריון.

משרד עו"ד רשלנות בלידה
מקרים של רשלנות בלידה קשורים בעיקר למעקב לא תקין על מצב העובר בעת הלידה. כשלים כאלה עשויים לגרום למצוקה עוברית ולנזקים לילוד. ישנן לעתים במהלך הלידה החלטות שיש לקבל באופן מיידי כמו זירוז הלידה, השימוש במלקחיים או ואקום כמכשירי סיוע ללידה שמסתבכת והחלטות קריטיות אחרות ששיקול דעת מוטעה של רופא בהן עשוי להיות הרה גורל. בפנייה למשרד עו"ד רשלנות בלידה תיבדק ומשרדנו ילווה אתכם בכל תהליך הגשת תביעת רשלנות בלידה והריון.

עו"ד רשלנות בלידה
חשוב לזכור, בליווי עו"ד רשלנות בלידה היא עילה לתביעה בטווח זמן רחב למדי. לעומת רשלנות בהריון שניתן לתבוע בגינה רק 7 שנים מרגע הלידה לפי הלכת בית המשפט העליון, יוכל לטעון עו"ד רשלנות בלידה שגרמה לנזק עד גיל 25.

אם יש לכם חשד כי התנהלות הצוות הרפואי באחד מהימים המשמעותיים בחייכם הייתה לא תקינה, אם שיבוש מסוים עלה ואינכם בטוחים שהרופא המיילד עשה כל שביכולתו כדי למנוע נזק, אינכם לבד. פנו עוד היום אלינו ונלווה אתכם בכל הליך תביעת רשלנות בלידה והריון עד למיצוי כל זכויותיכם.