תביעות סיעוד

רבים מאיתנו רוצים להיערך לכל תרחיש ורוכשים ביטוח סיעודי, כדי שאם וכאשר נזדקק (בתקווה שלא נזדקק) לסיוע בפעולות החיים הבסיסיות ביותר, תעמוד השקעה זו לרשותנו. מצב סיעודי אינו רק נחלתם של קשישים ויכול להתרחש גם בקרב צעירים וילדים. הזכאות להגיש תביעות סיעוד תלויה בקיומם של לפחות שלושה מששת התנאים הבאים:
● לבישת ופשיטת בגדים.
● מקלחת
● הליכה
● אכילה
● קימה ושכיבה.
● שליטה על סוגרים.
במקרים אלו מחוייבת חברת הביטוח או קופת החולים בה עשיתם את הפוליסה לשלם סכום חודשי לכיסוי הוצאות הסיעוד. למרבה הצער, ברגע זה של חוסר אונים, מערימה חברת הביטוח קשיים ודוחה תביעות סיעוד בתואנות שונות כמו שמצבו של המבוטח אינו עומד בקריטריונים של הפוליסה כסיעודי, או טענות אי גילוי. בליווי עו"ד תביעות סיעוד עשויות להתנהל עם פחות התנגדות.

משרד עו"ד תביעות סיעוד
עו"ד תמר גמליאל ממשרדנו מביאה עמה ניסיון עשיר בעבודה עם חברות ביטוח סיעודי ומכירה את אופי ההתנהלות שלהן בכל הקשור לדחיית תביעות סיעוד. חשוב שכשאתם בוחרים משרד עו"ד תביעות סיעוד יהיו תחום התמחות של הצוות במשרד. כדי שתוכלו לחיות את מלוא חייכם בכבוד המגיע לכם, אם ילווה משרד עו"ד תביעות סיעוד, בעיקר עם הניסיון וההכשרה המתאימים, הביטחון שלכם לעתיד יובטח.

עו"ד תביעות סיעוד
איננו משאירים מצב רגיש כזה אך ורק לניסיוננו המשפטי. מלבד ליווי עו"ד תביעות סיעוד זקוקות גם לידע מקצועי בתחום. משרדנו עובד מול מומחים רפואיים בתחום הסיעוד בעלי ניסיון רב בכתיבת חוות דעת והופעה בבתי משפט. כך אנו מגיעים לתביעות סיעוד כשאנו מוכנים לחלוטין לכל מקרה. חשוב לזכור, רוב דחיות חברות הביטוח הינן בניגוד לחוק ולכן חבל להרים ידיים בקלות. עם סיוע עורך דין תביעות סיעוד ייענו או לפחות דחייתם תקבל מענה ראוי, כדי שלא תעמדו מול שוקת שבורה ברגע כה רגיש.

עורך דין תביעות סיעוד
ישנה שאלה מתבקשת - כיצד אדם במצב סיעודי יכול כלל להיאבק מול מניפולציות כאלה של חברת הביטוח ברגע חלש כל כך? אדם שאינו יכול אפילו לקום מהמיטה בכוחות עצמו במקרים רבים לא יוכל לשכור שירותי עו"ד תביעות סיעוד. במקרים בהם מצבו הקוגניטיבי של המבוטח אינו מאפשר לו לנהל תביעות סיעוד, נלווה אתכם בתהליך בקשה למינוי אפוטרופוס שייצג אותו. בשיתוף עו"ד תביעות סיעוד ניתנות לניהול עם האפוטרופוס שימונה למטרה זו.

אם אתם זקוקים לסיוע בענייני תביעות סיעוד צרו קשר עם המומחים שלנו עוד היום.