תביעות חברות ביטוח

אנו מתכננים תוכניות רבות לחיים ופעמים רבות בונים לנו מסלול לטווח ארוך, אך למרבה הצער אין אדם יודע יום פקודתו. לכן, כדי לכסות את האפשרות של מוות בטרם עת, רבים מאיתנו נפנה לחברת ביטוח חיים על מנת להבטיח שיקירינו יזכו להכנסה כלשהי ולא יצטרכו לשאת בחובות שהותרנו, ובעיקר החזרי המשכנתא. ניהול תביעות ביטוח הוא תחום מורכב מאחר ולמרבה הצער, חברות ביטוח רבות ינסו לדחות תביעות חברות ביטוח בתואנות כאלה ואחרות והשארים ימצאו עצמם במתח אדיר ברגע שבר עצום. ר.א. גמליאל ושות' מתמחים בתביעות חברות ביטוח ונסייע להתמודד עם דחיית תביעה כדי שברגע הקשה הזה לא יתווסף כאב מיותר.

עו"ד תביעות ביטוחי חיים
חברת הביטוח עשויה לדחות תביעות חברות ביטוח במגוון טענות כמו:
● אי גילוי/כוונת מרמה - ינסו לטעון, לא בהכרח בכנות, כי המבוטח הסתיר מחלה או מצב רפואי כלשהו.
● סייג בחבות - ינסו לסייג את חבותם למבוטח למקרה שאינו כלול בפוליסה.
● אי תשלום פרמיות - דחייה כזו יכולה להיעשות רק בתנאים מסויימים מאוד ובליווי משפטי מתאים ניתן יהיה לבחון האם טענה זו תקפה.

עו"ד תמר גמליאל מביאה עמה למשרדנו ניסיון עשיר בעבודה עם חברות ביטוח חיים ומכירה את ה"תרגילים" השונים לדחיית תביעות חברות ביטוח. עם נסיונה בתחום כעו"ד תביעות ביטוחי חיים מטעמכם יגיעו עם ליווי שימנע ניסיון למנוע מכם את שמגיע לכם.

משרד עו"ד תביעות חברות ביטוח
חברת הביטוח היא עסק כלכלי והיא תעשה כל שבכוחה לחמוק מתשלום. לכן אין צורך להיבהל מטענות או האשמות של חברות הביטוח. בבחירתכם משרד עו"ד תביעות חברות ביטוח חייבות להיות חלק מתחומי ההתמחות שלו. כאשר יבחן עו"ד תביעות ביטוחי חיים עליו לזהות את טענות דחייתם ולבדוק האם יש להן בסיס. חשוב שיהיה לכם איש מקצוע שמכיר היטב את אופן הפעולה של חברות הביטוח. בר.א. גמליאל יש לנו את הניסיון, הידע וההכשרה לתת לכם את הליווי הטוב ביותר.

ניהול תביעות ביטוח
אנו נלווה אתכם בכל שלב מהגשת התביעה, עבור בהתמודדות עם דחייה אפשרית ועד למיצוי כל זכויותיכם בתביעות חברות ביטוח. אנו מאמינים כי במשרד עו"ד תביעות חברות ביטוח הוא נושא רציני שיש לפעול בו בעיקשות לטובת הלקוח ולאפשר לו ניהול תביעות ביטוח שלא יעמיד אותו חסר כל לאחר שאיבד את היקר לו מכל.

פנו אלינו לייעוץ ונשמח לעמוד לשירותכם עם אנשי מקצוע מנוסים וידע רב שנים.