ניהול סיכונים משפטיים

האסטרטג הצבאי הסיני הידוע סון דזה אמר שהמנצח הוא זה שיודע מתי להלחם, אך בעיקר מתי לא להלחם ושנצחון ללא קרב מפואר יותר מנצחון במאה קרבות. פילוסופיה זו היא שמנחה אותנו בר.א. גמליאל ושות'. אנו רואים עצמנו כמובילים בנטייה הולכת וגוברת למשפט מונע וניהול סיכונים משפטיים מהווה את ההגנה הטובה ביותר ומונע מצב שידרוש הליך משפטי מלכתחילה. ניהול סיכונים משפטיים איננו רק כלי משפטי יעיל, אלא דורש שינוי מערכתי כולל בניהול החברה. כך שבמסגרת תפקידו של עורך דין ניהול משברים יהיה מקרה פחות נפוץ.

עו"ד ניהול סיכון משפטי
במשרדנו תזכו לייצוג עו"ד ניהול סיכון משפטי שעמו תבנו אסטרטגיה ניהולית חדשה לעסק שלכם שלא תראה עוד כשלים משפטיים כרע הכרחי בארגון. אנו נערוך ניתוח בשלושה תחומים:

● סקרי סיכונים לזיהוי סיכון משפטי פוטנציאלי בארגון.
● ניתוח וייעוץ המשלב ביקורת אסטרטגיה וניהול סיכונים משפטיים כדי למזער הוצאות משפטיות שוטפות בארגון.
● ניתוח נקודות הקונפליקט בחברה, בהתבסס על עקרונות מתורת המשחקים.

כך במערכת היחסים שלכם עם עו"ד ניהול סיכון משפטי יהפוך להיות חלק מהעבודה השוטפת ולא רק כלי למצב חירום בו כשמזומן עו"ד ניהול משברים הוא הנושא. ניהול סיכונים משפטיים הוא מדיניות עבודה מונעת משברים.

משרד עו"ד ניהול משברים
בר.א. גמליאל ושות' אנו מאמינים שלמרות שהביטוי משבר או משורש "שבר", הוא אינו חייב להיות רגע של שבר, אלא הזדמנות לצמיחה ותנופה לכיוונים חדשים. חשוב שבשכירת שירותי משרד עו"ד ניהול משברים יהיה חלק מהאסטרטגייה השוטפת. אנו נפעיל ניתוח כלכלי רציונלי שיבחן את כל ההשלכות האפשריות לכל תרחיש והסתעפויותיו, תוך ניהול סיכונים משפטיים על מנת לנקוט בגישה זהירה ואחראית כדי לנהל את המשבר. אנו מאמינים כי בבחירתכם משרד עו"ד ניהול משברים, תיוכחו לגלות כי נוכל ללמוד יחד כיצד צומחים ולא נשברים.

עורך דין ניהול משברים
בניהול משברים זמן הוא פקטור קריטי. בין שירותים אפשריים של עורך דין ניהול משברים הוא אחד התחומים שדורש הכי הרבה עמידה על המשמר ואצבע על הדופק. גישת המשפט המונע והאופן הזהיר וארוך הטווח בו אנו עורכים ניהול סיכונים משפטיים יאפשר לנו לתת לכם מענה רחב ויעיל לכל משבר אליו תיקלע החברה תוך מניעת נזקים כספיים ומשפטיים אחרים ככל האפשר.

לקבלת ייעוץ וקביעת פגישה בכל הקשור לניהול סיכונים משפטיים או שכירת עורך דין ניהול משברים פנו אלינו עוד היום ונשמח לסייע לכם לקדם מדיניות ניהול בטוחה יותר שתאפשר לכם לישון בלילה בידיעה שהעסק שלכם בטוח.