עו"ד ייצוג נפגעי רשלנות

אנו מקווים שכשתזדקקו לעו"ד ייצוג נפגעי רשלנות לא יהיה השירות לו תזדקקו. עם זאת, למרבה הצער מדובר בתופעה שכיחה.
כשאנו נכנסים אל קליניקת הרופא או אל בית החולים, אנו נותנים אמון מלא בצוות הרפואי שהוכשר לטפל בנו. אנו מאמינים שלהם יש את הידע והכלים כדי לתת את הטיפול המסור והאחראי ביותר ויפעילו שיקול דעת נדרש. יש לנו גם את האמון כי הרופאיםישתפו אותנו בכל המידע שברשותם ויכינו אותנו לסיכונים השונים ולהשלכות הטיפול. עם זאת, מניסיוננו כמשרד עו"ד רשלנות רפואית הינה תופעה נפוצה ונזקים נעשים ממעשיהם ומחדליהם השגויים של צוותים רפואיים. הצעד הראשון כשיתחיל עו"ד ייצוג נפגעי רשלנות, יהיה לוודא אם אכן הנזק שנעשה מוגדר כרשלנות רפואית.

משרד עו"ד רשלנות רפואית
חשוב שברגע הקשה הזה כשהאמון נשבר ואתם זקוקים לעו"ד ייצוג נפגעי רשלנות תהיה תחום מומחיות שלו. ר.א. גמליאל ושות' נעזרים בדעת מומחים רפואיים בעלי ניסיון רב מול גורמים משפטיים, כך שתדעו שכשבחרתם משרד עו"ד רשלנות רפואית היא תחום שאנו ערוכים לו. אנו מנהלים את התיק בשילוב בין נסיונה העשיר של עו"ד תמר גמליאל בתחום המשפט הרפואי ובין ניסיונו העשיר של עו"ד רם א. גמליאל בתחום הליטיגציה כך יסייע לכם עו"ד ייצוג נפגעי רשלנות לכל אורך התביעה עד למיצוי הדין.

משרד עו"ד רשלנות באבחון סרטן
מחלת הסרטן היא גורם המוות המוביל בישראל ומהווה כ-25% ממקרי המוות. המספרים הגבוהים מוסברים על ידי גורמים רפואיים כתוצאה של אדישות או חשש של מטופלים ללכת לבדיקה, אך במקרים לא מעטים נחשפים כשלים בהתנהלות המערכת הרפואית. רשלנות באבחון סרטן יכולה להיות בעלת מופעים רבים כגון:
● אי הפנייה לרופא מומחה או לבדיקות בזמן.
● אבחון שגוי של תוצאות בדיקה.
● ייחוס הסימפטומים למחלות אחרות.
● מעקב לקוי.
בהתחשב בעובדה שלפי מחקרים רפואיים רבים אבחון מוקדם מציל חיים במספרים משמעותיים מאוד, הרי שכשלים כאלה הם הרי גורל. במקרים אלה תוכלו להשתמש בשירותי עו"ד ייצוג נפגעי רשלנות שמשרדנו מתמחה בו. חשוב שבין תחומי הידע של משרד עו"ד רשלנות באבחון סרטן תהיה תחום מוכר.

רשלנות באבחון סרטן
במידה ויוכח כי סיכויי ההחלמה של המטופל נפגמו בעקבות שיקול דעת מוטעה של רופא, יוגדר מצב זה כרשלנות באבחון סרטן. על מנת שהוכחה זו תהיה אפשרית, עליכם לודא שבין שירותי העו"ד ייצוג נפגעי רשלנות הוא תחום המוכר לו היטב. אנו נדאג לגיבוש חוות דעת רפואית ממיטב המומחים הרפואיים שתסייע בתביעה שלכם.