עו"ד ביטוחי בריאות וחיים

רובנו משלמים חלק ניכר מחיינו לחברות הביטוח ולתכנית המשלימות של קופות החולים סכומים לא מבוטלים על מנת לנהל היטב סיכונים אפשריים שונים בחיינו. אנו רוצים להבטיח אם יבוא יום וחלילה ניפצע, נחלה, נאבד את יכולתנו לעבוד או לתפקד, או אפילו במצב של פטירה, נזכה אנו ויקירינו לתגמולים כלשהם מחברת הביטוח. עם זאת, פעמים רבות ללא סיוע עו"ד ביטוחי בריאות וחיים עשויים לדחות את תביעתנו בטענות שונות. משרדנו מתמחה במשפט הרפואי ובעיקר במדיניות חברות ביטוח בנושא זה ונשמח לעמוד לשירותכם. אם אם זקוקים למשרד עו"ד ביטוחי בריאות וחיים הם תחום שאנשי הצוות שלנו הם אשפים בו.

ביטוחי בריאות וחיים
כ-75% מאזרחי ישראל מבטחים עצמם בשירותי בריאות נוספים של קופות החולים (שב"ן). שירותים אלה מבטיחים כיסוי לשירותים רפואיים אקוטיים ויקרים כמו תרופות שאינן בסל הבריאות, השתלות בחו"ל, ניתוחים, ציוד רפואי יקר וכו'. ר.א. גמליאל ושות' בקיאים בתחום מיצוי הזכויות מכוח חוק ביטוח בריאות ממלכתי, שירותי הבריאות הנוספים וביטוחי הבריאות הפרטיים. במידה ותבחרו לשכור עו"ד ביטוחי בריאות וחיים ימוצו עד תום. אנו נלווה אתכם כבר משלב הגשת הפנייה אל קופת החולים בתקווה שלא נצטרך להמשיך ולייצג אתכם במקרה של דחייה. כשאתם מחפשים עו"ד ביטוחי בריאות וחיים חייבים להיות חלק מעיסוקו השוטף.

עורך דין ביטוחי בריאות וחיים
מלבד למקרה מוות, ביטוחי החיים פועלים במספר אופנים:
● ביטוח חיים למשכנתא - מקבלי משכנתא מחויבים על פי חוק לרכוש ביטוח חיים למקרה שחלילה ילכו לעולמם לפני שיסיימו לשלם את הלוואתם.
● ביטוח מחלות קשות - בליווי עורך דין ביטוחי בריאות וחיים ניתנים למיצוי גם במקרים של מחלות המוגדרות כקשות - כמו התקפי לב, שבץ מוחי, או סרטן - לטובת תגמולים חודשיים.
● אובדן כושר עבודה - למעשה מדובר ברכיב בקרן הפנסיה המבטיח תשלומי קצבה במקרה בו המצב הבריאותי של המבוטח אינו מאפשר לו לעבוד למחייתו. הבעיה היא, כמובן, שאובדן מוחלט של כושר העבודה עשוי להיות נתון לפרשנות וחברת הביטוח תנסה להסיר אחריות. בסיוע עורך דין ביטוחי בריאות וחיים יקבלו את הפרשנות המיטיבה עמכם.

משרד עו"ד ביטוחי בריאות וחיים
בין שירותי משרד עו"ד ביטוחי בריאות וחיים הם תחום הדורש עצת מומחים קפדנית. עו"ד תמר גמליאל בעלת ניסיון רב שנים בעבודה בחברות ביטוח ומכירה היטב את טענות דחיית התביעות. משרדנו משתף פעולה עם מומחים רפואיים בעלי ניסיון כ"עדים מומחים" במשפטי ביטוח רבים.

פנו אלינו. בשירות עו"ד ביטוחי בריאות וחיים יפעלו לרווחתכם.