ייעוץ לחברות

אחת מהתמחויותינו העיקריות במשרד עו"ד ר.א. גמליאל ושות' הוא בתחום ייעוץ לחברות. פעמים רבות, נעזרים מנהלי חברות בעורך דין ייעוץ לחברות רק כאשר מגיע משבר או סכסוך מסוים. למרבה האירוניה, אנו נוכחים לדעת פעמים רבות שסכסוך זה לא היה מתקיים כלל אם אותה חברה הייתה שוכרת את שירותיו של משרד עו"ד ייעוץ לחברות באופן שוטף כדי שיספק ליווי צמוד להתנהלות החברה מרגע הקמתה. אנו נספק לכם ליווי צמוד בכל הקשור לייעוץ לחברות בתהליכים משפטיים מורכבים תוך ייעוץ אסטרטגי ארוך טווח בהתנהלותכם העסקית שתשמור אתכם על המסלול להצלחה בטוחה.

עורך דין ייעוץ לחברות
חשוב שכשתבחרו עורך דין ייעוץ לחברות יהיה תחום המוכר לו היטב. אנו פועלים בכל פן הקשור לייעוץ לחברות מהסדרת ההבנות בין הפרטים השונים בחברה (למשל, בין הדירקטוריון לבעלי המניות או העובדים וההנהלה) ועד ליווי בכל פעולה משפטית הקשורה לפעילות החברה כמו למשל אישורים מהרשויות, ניירות ערך, בנקאות וכו'. כמשרד בוטיק המתמחה בתחום המשפט המסחרי, תוכלו להיות בטוחים שכשתשכרו אצלנו את שירותיו של עו"ד ייעוץ לחברות יהיה תחום בו הוא בקיא היטב.

משרד עו"ד ייעוץ לחברות
בליווי צמוד ושוטף של חברתכם ע"י משרד עו"ד ייעוץ לחברות הופך לחלק מההתנהלות היומיומית. מניהול חוזים, עבור בתנאי העסקת העובדים ועד להקמת חברות בת או פירוקן, בכל שלב בתולדות חברתכם אנחנו נהיה שם ונספק לכם ייעוץ לחברות מדויק ומותאם לצרכיכם כדי שלא תצטרכו לחכות למשבר הבא ותתנהלו ביציבות כדי שלא תצטרכו לרוץ מבוהלים לעורך דין ייעוץ לחברות צריך להיות חלק מהתנהלות החברה, כפן המשפטי של האסטרטגיה העסקית שלכם.

עו"ד ייעוץ לחברות
משרד עורכי דין ר.א. גמליאל ושות' ילווה אתכם לא רק בפעילות השוטפת של חברתכם כמו אסטרטגיה משפטית, ניהול סיכונים, הסדרת הלוואות בעלים וניסוח חוזי התקשרות. אנו מאמינים כי כשאנו ממנים מטעמנו עו"ד ייעוץ לחברות משמעותי מאוד גם בנקודות ספציפיות בדרך. דרכו של עסק בעולם הכלכלה רצופה באתגרים רבים וסביר להניח שתזדקקו לייצוג מול ערכאות משפטיות שונות. סכסוכים שונים כחלק מהגנה על האינטרסים של בעלי המניות, סכסוכי עבודה והתמודדות מול רשויות המדינה הן עניין שבשגרה. זכרו, כשבוחרים משרד עו"ד ייעוץ לחברות הנו חלק מהשגרה של העסק, אך גם כולל ייצוג ברגעי המשבר שלצערנו צפויים בעסק בהיקף גדול.

אנו עומדים לרשותכם. פנו אלינו עוד היום או קבעו פגישה במשרדנו לכל דבר ועניין ונשמח לתת לכם מענה משפטי מתאים.