אודות המשרד

משרד עורכי-הדין ר.א. גמליאל ושות' נוסד במרץ 2005 על-ידי עורך-הדין רם א. גמליאל, ומעניק ללקוחותיו שירותיים משפטיים מתקדמים בתחומי המשפטהמסחרי, דיני ויחסי העבודה, רשלנות רפואית, דיני בריאות, המנהלי והאזרחי על כל גווניהם.

המשרד הינו משרד בעל ניסיון עשיר ומגוון המתאפיין ברוח יזמית ופרו-אקטיבית.  איננו מהססים לקחת על עצמנו את המשימות הקשות והסבוכות ביותר מתוך כוונה לעשות את המרב להשגת התוצאה המיטבית האפשרית עבור הלקוח.

בהיות פעילות המשרד משלבת תחומים רבים ומחייבת פתרונות מולטי-דיסיפלינריים נדרש המשרד לבקיאות בטווח רחב של תחומים: משפטיים, ארגוניים ואחרים. על מנת להעניק מבט מלא, יעיל ויצירתי ללקוחותיו, המשרד מנהל קשרים ענפ

ים עם יועצים מקצועיים ואנשי אקדמיה מובילים, בעלי רמה מקצועית ללא דופי, בתחומים רחבים, על מנת לתת ללקוח כיסוי מלא לכל שאלה שתתעורר- באופן מיידי ובמקצועיות. אנו מאמינים שדרכנו זו מעניקה שירות טוב יותר ללקוח, תורמת לתחושת הביטחון המשפטי של הלקוח ומעניקה לו יתרון תחרותי בעולם העסקי ובניהול התיקים בבית-משפט.

  

במשרד 5 תחומי פעילות עיקריים הפועלים יחדיו למתן מענה מולטי-דיסיפלינרי לכל לקוח:

 

תחום המשפט המונע (סימן רשום) - אסטרטגיה משפטית וניהול סיכונים משפטיים

המשרד מלווה ומייעץ לחברות, אנשי עסקים ומשקיעים, מהארץ ומחו"ל, הן בצרכיהם השוטפים והן בליווי עסקאות ספציפיות.

מאז היווסדו ליווה המשרד שורה ארוכה של לקוחות, פרטיים ומוסדיים, וביניהם הנהלת אחד הבנקים בישראל במתן ייעוץ בניהול הסיכונים, ליווי חברת ה-IT של אחת מקבוצות הבנקים הגדולות בישראל, ניהול והובלת הליכי גילוי נאות (Due Diligence) עבור חברות בתחומי עיסוק שונים, ליווי בייזום והקמת חברות ושותפויות, ייעוץ לאנשי עסקים בעסקאות סבוכות בארץ ובחו"ל ובמקביל ייצוג גורמים פרטיים ומסחריים שונים - קטנים כגדולים.

המשרד מלווה, תוך ניהול הסיכונים המשפטיים, חברות ותאגידים לרבות בקביעת מתודולוגיות ונהלי עבודה מתקדמים והטמעתם במערכות הניהול וקבלת ההחלטות בחברה, הכול מתוך ראייה כלכלית-רציונאלית ובמטרה למטב את דרך קבלת ההחלטות התאגידית מחד, ולצמצם את חשיפת התאגיד לסיכונים, משפטיים ואחרים, מאידך.

עיקרון העל המנחה את כלל פעילויות הייעוץ והליווי הוא אחד: מתן ייעוץ וליווי משפטי מקיף ללקוחות המשרד, אשר לוקח בחשבון את מכלול השיקולים המסחריים והמשפטיים המשפיעים על דרך קבלת החלטות של הלקוח בסיטואציה עסקית או משברית נתונה. גישה זו מאפשרת ללקוחותינו לבחור בנתיב הפעולה המיטבי עבורם, בפרספקטיבה אסטרטגית, לאחר בחינה של ההליך ומכלול השיקולים הסובבים אותו.

תחום הליטיגציה האזרחית-מסחרית:

המשרד מייצג תובעים ונתבעים בשלל תחומי המשפט האזרחי והמסחרי תוך מתן דגש מיוחד על סוגיות בעלות ערך מוסף חברתי, העולות מן התיק, החורג מגדר הסכסוך שבין הצדדים .

המשרד הוביל ומוביל במספר תביעות משמעותיות בהן הושגו הישגים ראשוניים במגוון תחומים ואינו מהסס לקחת על עצמו את התיקים הסבוכים ביותר, קטנים כגדולים.

עו"ד רם גמליאל שימש כמרצה ורכז אקדמי בהשתלמויות וסדנאות בתחומי הליטיגציה והאסטרטגיה המשפטית והעביר כאלו בלשכת עורכי-הדין ובפרקליטות. 

תחום דיני הבריאות:

המשרד מוביל בייצוג וייעוץ בתחומי הרשלנות הרפואית, תביעות ביטוחי הבריאות והחיים, תביעות כנגד סוכני וסוכנויות ביטוח בגין רשלנות מקצועית, אובדן כושר עבודה ומחלות קשות, סוגיות פנסיוניות ועוד.

כמו כן המשרד נרתם ומוביל מאבקים של נכי צה"ל מההכרה בזכאותם ועל לעמידה על כלל זכויותיהם החוקיות והמוסריות.

המשרד מייצג תובעים ונתבעים בתיקים עקרוניים וקשים ומוביל תפיסה של ניהול התיקים בהיבטם הרחב ביותר ומתוך תפיסה ערכית ומוסרית.

המשרד גם מעניק ייעוץ בניהול סיכוני המשפט בתחומי הרפואה.

עו"ד תמר גמליאל, העומדת בראש תחום דיני הבריאות במשרד, פעילה רבות בתחום, מופיעה בפני וועדות הכנסת השונות, מרצה ומפרסמת מאמרים רבים בתחום.

תחום דיני ויחסי העבודה:

המשרד הינו מוביל ובולט בתחום משפט העבודה, הן בייצוג והן בייעוץ בדיני ויחסי עבודה.

המשרד מייצג תובעים ונתבעים בכל ערכאות המשפט והיה מעורב בשורה של תיקים חשובים ובולטים בתחום בשנים האחרונות הן לעניין ניהול הליכים (והשגת משפט אזרחי חוזר משיקולי צדק), הן במאבק על זכויות משרתי מילואים, הן בתחומי החבות והאחריות האישית ועוד.

המשרד מייעץ ומייצג שורה מגוונת של תובעים פרטיים, חברות וועדי עובדים.

כמו כן המשרד מלווה את מחלקות כוח-האדם בחברות תוך הענקת ייעוץ שותף וניהול הסיכונים המשפטיים של החברה.

עו"ד רם א. גמליאל שימש כרכז אקדמי של השתלמויות עומק בדיני עבודה ומרצה בתחום בפורומים שונים.

תחום המשפט המנהלי והציבורי:

המשרד רואה לו לזכות לייצג ולהוביל מאבקים ציבוריים בתחומי המשפט המנהלי והציבורי ופועל לתיקון עוולות והשבת זכויות במקרים הנכונים ובכל הערכאות.

מחלקות הליטיגציה של המשרד חרטו על דגלן מתן שירות מלא ומקיף לכל לקוח. מאז פתיחת המשרד חרטנו על דגלנו, כהחלטה ערכית, שלא לקבל על עצמו כל תיק אלא תיקים שהמשרד יודע, מוכן ונכון לעמוד מאחוריהם ולוקח על עצמו תיקים מורכבים וסבוכים ביותר תוך השקעת מירב המאמצים להשגת התוצאה הנכונה והראויה עבור הלקוח.

מתוך אמונה בשקיפות מלאה כלפי לקוחותיו, דרך ניהול התיק נקבעת על-פי צרכי ודרישות הלקוח, ובתאום מלא איתו לאורך כל הדרך, תוך הצגת כל המידע המשפטי בפני הלקוח, פריסת האסטרטגיה המשפטית ועדכונו השוטף על המתרחש בעניינו, במטרה לסייע בידו להבין את ההליך ולקבל החלטות מושכלות. 

מתוך ראיית עולם ערכית פועל במשרד, כתחום המאגד את כלל תחומי פעילות המשרד, תחום עשיית הצדק והאחריות החברתית לתיקון עוולות משפטיות.

לשם כך רותם המשרד את כל תחומי עיסוקו ופעילותו ומקצה משאבים ממשיים ורבים בקידום צדק של ממש ולקיחת אחריות חברתית בנושאים הדורשים מעורבות והובלה ושאנו מאמינים שיש לנו את הכלים והיכולת להוביל בהם לשינוי.

ברוח זו המשרד מקדיש מאמצים ומשאבים רבים בטיפול בתיקים ללא תשלום (פרו בונו) למען אוכלוסיות מוחלשות, בייצוג בתביעות ועתירות בעניינים עקרוניים בעלי חשיבות חברתית, בהובלת וייעוץ בניהול מו"מ מול רשויות ומוסדות, בייזום וקידום שינויי חקיקה ובחתירה לשינוי הלכות משפטיות שאנו מאמינים שיש לשנותם לאור צרכי החברה או המקרה.

אנו מאמינים שמחובתנו לקחת צעד קדימה ולהוביל לשינוי מה שמצריך ודורש שינוי למען החברה בישראל כולה.